"Farma 69"

Farma 69


Farma69 to jedno z najbardziej zjawiskowych gospodarstw agroturystycznych na Dolnym Śląsku. Piękno dzikiej przyrody, ustronność i przestrzeń sprawiają, że jest to wymarzone miejsce na odpoczynek od zgiełku miasta. Położone pośród łąk i lasów, w zacisznej dolinie w pobliżu malowniczej wioski Kopaniec.

 

Oferujemy noclegi w przytulnych pokojach, przestronny salon, a także kameralną saunę oraz osobną salę pod organizację warsztatów (jogi, tańca, fotografii), szkoleń czy towarzyskich imprez.

 

W gospodarstwie zadbano o kreatywny wypoczynek dzieci. Na terenie Farmy znajdą one tajemniczy labirynt leśny, kamienne kręgi i zwierzyniec tworzące magiczną atmosferę. Dla najmłodszych przygotowany jest plac zabaw z piaskownicą, huśtawkami, basenem oraz trampoliną.

 

Miłośnikom domowej ekologicznej żywności proponujemy doskonałą kuchnię opartą na lokalnych produktach.

 

Gości szukających nietypowych wrażeń zapraszamy do odwiedzenia repliki Osady Średniowiecznej będąca niewątpliwie najciekawszą atrakcją naszego miejsca. (www.harmoniakultury.org/osada)

 

Aktywnie wypoczywających podróżników zachęcamy zaś do odkrywania ścieżek urokliwej okolicy Kopańca, a także wycieczek w pobliskie Karkonosze i góry Izerskie. W bliskiej okolicy znajduje się stadnina koni, stoki narciarskie, teatr oraz galerie prowadzące różnego rodzaju warsztaty.

 

To miejsce może oczarować!

 

Nasza Farma69 to nietypowa propozycja wypoczynkowa. 

Prowadzimy 75 hektarowe gospodarstwo ekologiczne z certyfikatem, dominują łąki, pastwiska, lasy, przez nasz teren przepływa meandrujący strumień tworząc urokliwe zarośnięte zakola.

Działamy w Fundacji Harmonia Kultury http://www.harmoniakultury.org/

Farma69 leży w zacisznym kameralnym miejscu kilka kilometrów:

- od Szklarskiej Poręby http://szklarskaporeba.com.pl (1 km)
- od Kopańca - http://www.kopaniec.com

- od urokliwej wsi z kolonią artystów, pracowniami i galeriami. We wsi stadniny koni - średniowieczne wały Kamienne- szlaki turystyczne i narciarskie. Najciekawszą naszą atrakcją jest replika średniowiecznej osady rolniczej z XIII wieku.

Zadaszony szałas grill na imprezy, mały wyciąg narciarski, przejażdżki samochodem terenowym, labirynt leśny, kręgi kamienne.

Atrakcje dla najmłodszych - trampoliny, tyrolki, plac zabaw.

Farma69 przyjmuje Gości przez cały rok. Szczególnie mile widziane są rodziny z dziećmi i pupilami - daleko od ludzi, drogi i tym podobnych niebezpieczeństw.

konie: 1 km
wyciąg: 12 km
XIII w średniowieczna replika osady : u nas
trasy rowerowe: na miejscu
las: na miejscu
Szklarska Poręba - 7 km
Zamek Chojnik - 8 km
Cieplice Zdrój - 8 km
Harrachov - 26 km
Praga - 150 km
Drezno - 150 km

Slideshow Image 1

Panel klienta - Tenet - Serwisy Turystyczne
Farma 69